Pārsteidziet mazo dāvanas saņēmēju un viņa vecākus ar oriģinālām dāvanām bērniem, atstājot sērijveidā ražotās plastmasas rotaļlietas un veikalā pirkto apģērbu kalnus citu dāvinātāju ziņā. 

Uzdāviniet mazajam ķiparam raudzībās vai krustībās oriģinālu Pamperu torti, kuru var papildināt ar rotaļlietām, oriģināliem un individuāli izstrādātiem apģērbiņiem, prakstiski lietojamiem dvielīšiem rozīšu formā, matu lentēm, priekšautiņiem u.d.c. sīkumiem. 

 

"Sieriņu" keksiņi

Ja esat no tiem, kas dod priekšroku praktiskām dāvanām, taču vēlaties, lai dāvana tomēr ir ar kādu oriģinālu rozīnīti, tad zeķīšu keksiņi būs viens ļoti interesants risinājums. Zeķītes- parastas vai adītas un krāsainas muffin formiņas- sanāks patiesi oriģināla un praktiska dāvana. Turklāt, jo krāsainākas zeķītes, jo raibāki keksiņi. 

Keksiņos iepsējams paslēpt arī naudiņu, māneklīšus, ķēdīti un citus sīkumiņus. 

Pamperu dāvanas

Pamperi, neapšaubāmi, ir pirmās nepieciešamības prece mazuļiem un viens no nepieciešamākajiem tēriņiem vecāku maciņam. Ja Jūs gribat uzdāvināt ko praktisku vai arī - ko oriģinālu, bet vēl labāk - praktisku un oriģinālu, Pemperu dāvanas būs īsti piemērotas! 

Apdrukāti spilventiņi

Apdrukāti spilventiņi būs gan praktiska, gan mīļa dāvana. Uz spilventiņa labi izskatīsies gan foto, gan teksts, gan zīmējuma stila apdruka. Vien atliek izdomāt, kas mazajam saņēmējam patiks vairāk :)

Personalizēta hand made rotaļlieta

Jūs jautāsiet - kas tas ir? Tā var būt gan mīkstā tamborētā rotaļlieta ar mazā saņēmēja iniciāli, gan attīstības / aktivitātes kubiņš ar jubilāra vārdiņu, dzimšanas datumu, koka rotaļlieta vai koka balansēšanas velosipēds ar īpašnieka vārdiņu uz tās.

Netradicionāli pušķīši

Kas ir netradicionāli pušķīši? Tas nozīmē, ka mēs dāvanu varam uztaisīt pušķīša veidā un pušķīti dāvanas veidā. Tāds var būt pušķītis no maziem dvielīšiem, no body vai maziem T-krekliņiem, no maziem rotaļu lācīšiem u.d.c. bērnie, noderīgām vai interesējošām lietiņām. 

Konfekšu dāvanas

Kas gan bērniem var sagādāt lielāku prieku, kā saldumi! Nu svētkos taču var :), vai ne ? Lai sagādāt prieku mazajiem vēderiem, acīm un pašam, ja ne konfekšu dāvana - mašīnas, lidmašīnas, pušķa, dāvanu maisiņa vai kādā citā izskatā. 

Oriģināli body

Pirmā lieta, kas nāk prātā, ja jāmeklē dāvana bērniem, ir apģērbs. Ja gribat, lai Jūsu dāvana būtu oriģināla un izraisītu sajūsmu dāvanas saņēmējam vai viņa vecākiem, atstājiet citiem veikalā nopērkamos apģērbus un uzdāviniet mazajam jubilāram oriģinālu, īpaši viņam izveidotu apģērbiņu. 

Ja Jums trūkst ideju, palīdzēsim ar oriģināla dizaina izveidi. 

Mazuļa visforšāko body visforšākie teksti:
# Lietošanas instrukcija komplektā nav iekļauta
# Man ir vairāk matu nekā manam tētim
# Haoss, panika, bailes! Mans darbiņš šeit ir pabeigts! 
# Mana mamma rullē! 
# Mans tētis rullē!
# 100% ražots Latvijā! 
# Tētis + mamma = ES
# 50 % no mammas, 50 % no tēta
# 5 Ls par foto ar mani u.d.c. (=

 

Hand Made dizaina GULTASVEĻA bērniem

Nav vērts lauzīt galvu par to- izvēlēties skaistu vai praktisku dāvanu, jo ir iespējams šīs abas lietas apvienot vienā - skaistā dizaina gultasveļas komplekta gan mazajiem bērniem, gan lielākiem. Šāds gultasveļas komplekts nekad nepārtaps par putekļu lupatiņām, pat tad, kad bērns būs no tā izaudzis! :) 

Iespējams pasūtīt gultasveļas komplektus ar individuālu dizainu, ar saņēmēja vārdiņu, dzimšanas datumu, svaru, garumu un jebkuru citu informāciju, kas Jums šķiet svarīga! 

Vairāk dizaina gultasveļas komplektiņus atradīsiet www.labaslietasberniem.com, sadaļā Hand Made gultasveļa ! Ielūkojieties un izbaudiet ! :) 

Oriģinālas lacītes (priekšautiņi)

Uzdāviniet mazulim smieklīgu, nozīmīgu, mīļu vai vienkārši- oriģinālu priekšautiņu. 

  • Uzdrukāsim uz priekšautiņa ideālā biezeņa recepti
  • Uzdrukāsim uz priekšautiņa dzimšanas datumu, svaru, garumu un citas nozīmīgas lietas
  • Uzdrukāsim priekšautiņa īpašnieka vārdu, lai visi zina, kam tas pieder
  • Uzdrukāsim smieklīgu attēlu
  • Izvēlēties dāvanas saņēmējam oriģinālu hand made priekšautiņu- ar kaklasaiti, ar bantīti, ar telpiskām rozītēm u.c.

Eņģeļu spārniņi

Sarkani eņģeļu spārniņi ar baltu vai zelta krāsas apdruku Jūsu mazajiem eņģelīšiem. Iespējams pasūtīt ar saņēmēja vārdiņu un individuālu tekstu! 

Oriģinālas krūzes

"Oriģināls"  ir īstais vārds šai krūzītei, jo zīmējums, kas attēlots uz krūzītes ir īstas mākslinieces veidots zīmējums, kuru mēs veiksmīgi esam pārnesuši uz krūzītes. Uzraksts tiek pievienots klāt atsevišķi, tāpēc tas var būt tieši tāds, kādu Jums vajag- latvietis, latviete, mazais rēzeknietis, madonietis, rīdzinieks vai jebkāds cits uzraksts! 

P.S. Tāpat šo zīmējumu un uzrakstu iespējams pārnest arī uz citiem izstrādājumiem- spilveniem, magnētiņiem, T-krekliem u.d.c. 

Feini dāvanu komplektiņi

Ja uzticēsieties mums, izveidosim Jums visforšāko dāvanu komplektiņu, ar kuru iet ciemos pie mazā ķipara! :)