Pārsteidziet mazo dāvanas saņēmēju un viņa vecākus ar oriģinālām dāvanām bērniem, atstājot sērijveidā ražotās plastmasas rotaļlietas un veikalā pirkto apģērbu kalnus citu dāvinātāju ziņā. 

Uzdāviniet mazajam ķiparam raudzībās vai krustībās oriģinālu Pamperu kūku, kuru var papildināt ar rotaļlietām, oriģināliem un individuāli izstrādātiem apģērbiņiem, praktiski lietojamiem dvielīšiem rozīšu formā, matu lentēm, priekšautiņiem u.d.c. sīkumiem. 

 

"Sieriņu" keksiņi

Ja esat no tiem, kas dod priekšroku praktiskām dāvanām, taču vēlaties, lai dāvana tomēr ir ar kādu oriģinālu rozīnīti, zeķīšu keksiņi būs viens ļoti interesants risinājums. Zeķītes + parastas vai adītas un krāsainas muffin formiņas = oriģināla un praktiska dāvana. Turklāt, jo krāsainākas zeķītes, jo raibāki keksiņi! 

Keksiņos iespējams paslēpt arī naudiņu, māneklīšus, ķēdīti un citus sīkumiņus. 

Pamperu dāvanas

Pamperi, neapšaubāmi, ir pirmās nepieciešamības prece mazuļiem un viens no nepieciešamākajiem tēriņiem vecāku maciņam. Ja vēlaties uzdāvināt ko praktisku vai arī - ko oriģinālu, bet vēl labāk - praktisku un oriģinālu, Pamperu dāvanas būs īsti piemērota izvēle. Kūkas iespējams papildināt ar dvielīšiem, zeķītēm, rotaļlietām, mitrajām salvetēm, mazuļu higiēnas līdzekļiem, biezenīšiem un daudz ko citu... 

Apdrukāti spilventiņi

Apdrukāti spilventiņi būs gan praktiska, gan mīļa dāvana. Spilventiņa apdrukas dizainā labi izskatīsies gan foto, gan teksts, gan zīmējuma stila apdruka. Vien atliek izdomāt, kas mazajam saņēmējam patiks vairāk :)

Personalizēta dāvana

Jūs jautāsiet - kas tas ir? Tā var būt gan mīkstā tamborētā rotaļlieta ar mazā saņēmēja iniciāli, gan attīstības/ aktivitātes kubs ar jubilāra vārdiņu un dzimšanas datumu; koka rotaļlieta vai balansēšanas velosipēds ar īpašnieka vārdiņu uz tās. Mēs uzbursim tieši Jūsu jubilāram piemērotu personalizētu dāvanu! 

Netradicionāli pušķi

Kas ir netradicionāli pušķīši? Tas nozīmē, ka mēs dāvanu varam uztaisīt pušķīša veidā un pušķīti dāvanas veidā. Tāds var būt pušķītis no konfektēm, maziem dvielīšiem, no body vai maziem T-krekliem, no maziem rotaļu lācēniem u.d.c. bērniem noderīgām vai interesējošām lietiņām. 

Konfekšu dāvanas

Kas gan bērniem var sagādāt lielāku prieku, kā saldumi! Svētkos taču var :), vai ne? Sagādāsim prieku mazajiem vēderiem, acīm un pašam saņēmējam, uzdāvinot konfekšu mašīnu, lidmašīnu, pušķi, dāvanu maisiņu vai kādu citu saldu veidojumu! 

Oriģināli body

Praktiska dāvana ar "rozīnīti" jeb ar šķipsniņu humora! 

 

Hand Made dizaina GULTASVEĻA bērniem

Nav vērts lauzīt galvu par to- izvēlēties skaistu vai praktisku dāvanu, jo ir iespējams šīs abas lietas apvienot vienā - skaistā dizaina gultasveļas komplektā gan mazajiem bērniem, gan lielākiem. Šāds gultasveļas komplekts nekad nepārtaps par putekļu lupatiņām, pat tad, kad bērns būs no tā izaudzis! :) 

Izgatavosim gultasveļas komplektu ar individuālu dizainu, ar saņēmēja vārdiņu, dzimšanas datumu, svaru, garumu un jebkuru citu informāciju, kas Jums šķiet svarīga! 

Vairāk dizaina gultasveļas komplektus var atrast www.labaslietasberniem.com, sadaļā Hand Made gultasveļa! 

 

Oriģinālas lacītes

Uzdāviniet mazulim smieklīgu, nozīmīgu, mīļu vai vienkārši- oriģinālu priekšautiņu: 

  • ar biezeņa recepti,
  • ar dzimšanas datumu, svaru, garumu,
  • ar vārdiņu,
  • ar smieklīgu attēlu,
  • ar kaklasaiti, bantīti, ar telpisku dzīvnieciņu u.c.

Oriģinālas krūzes

"Oriģināls"  ir īstais vārds šai krūzītei, jo zīmējums, kas attēlots uz krūzītes ir īstas mākslinieces veidots un veiksmīgi pārnests uz krūzes. Atliek vien attēlu papildināt ar personalizētu uzrakstu! 

 

Feini dāvanu komplektiņi

Izveidosim Jums visforšāko dāvanu komplektu, ar kuru iet ciemos pie mazā ķipara! :)