Koka suvenīri, rotaļlietas un dekori

Skaistas, oriģinālas, interesantas, praktiskas un daudzpusīgas lietas tiek radītas no koka. Katram gadījumam un katram mērķim iespējams piemeklēt vai izstrādāt un izgatavot savu vispiemērotāko koka izstrādājumu: magnētiņi no koka, piekariņi, dēlīši, rotaļlietas, interjera dekori, dāvanu vai rotasietu lādītes, zibatmiņas u.d.c. To visu iespējams papildināt ar gravējumu, apdruku, tādējādi padarot koka izstrādājumu par personisku dāvanu vai uzņēmumu prezentējošu aksesuāru. Izstrādājam individuālus suvenīrus, atkarībā no uzņēmuma darbības veida, svētku tematikas u.d.c.

Dažus koka izstrādājumu piemērus varat redzēt galerijā zemāk. 

 

Koka dēlīšu ar apdruku cena atkarīga no vēlamā izmēra, daudzuma un apdrukas krāsu skaita, tāpēc par cenu lūdzam sazināties ar mums individuāli! 

 

Zibatmiņa kastītē, personalizēti gravēta-

18,00 EUR

 

Masīvi koka paliktnīši krūzītei, kas papildināti ar iedvesmojošiem uzrakstiem vai dekoratīviem zīmju motīviem.

Paliktnīšu diametrs: 9-10 cm

Komplektā: 3 gab.

Komplekta CENA: 5,00 EUR

 

Masīvkoka paplātes krāsainu dārzeņu, uzkodu servēšanai. Tā būs pamatīga, skaista un praktiska dāvana, kas noderēs viesu uzņemšanai un svētku galda noformēšanai jebkurās mājās. 

Paplāšu cena, sākot no 35 eur. Paplāšu izmērus- sākot no 36 cm diametrā. 

Līmeņrāži ar absolut degvīna pudelīti. Pieejami līmeņrāži ar "Esi līmenī!" uzrakstu, ir iespēja pasūtīt līmeņrāžus ar personalizētu uzrakstu. 

Izmērs: 38 x 3 x 6,5 cm.

Līmeņrāžu CENA ar tekstu "Esi līmenī": 21,00 EUR

Pārējo/personalizēto līmeņrāžu CENA: 25,00 EUR