Ģimenes ģērbonis

Apburoši skaists ģimenes ģērbonis būs ļoti īpaša, eleganta un skaista dāvana kāzām. Izgatavots no koka. Krāsas iespējams izvēlēties. Ģērboņa diametrs- 48-50 cm. 

Dekoratīvs rāmītis

Nav jau teikts, ka vienmēr jādod priekšroku tikai praktiskām dāvanām. Arī skaists, oriģināls, personalizēts rāmītis, kurā ielikt ģimenes vai sava pāra bildi, būs patiesi vērtīga, gaumīga dāvana, kura priecēs acis un kalpos kā laimīgā pāra mājas interjera elements...

Rāmīši "Just married" ar naudiņu

 

Personalizēts rāmīts- kāzu dāvana...

 

Love Is...

Bērnībā-mīļākās košļenes un multenes kolekcionēšanai,

šodien - stilīgākā kāzu dāvana! :)

Love Is ... 

Pāra spilvendrānas

Izgatavosim oriģinālas pāra spilvendrānas, īpaši kāzām. Spilvendrānas simbolizē viena vesela  pusītes! Izgatavotas no 100% lina, kas padara to par vēl īpašāku un vērtīgāku dāvanu!

Šiltītes "Tikko precējušies"

Dekoratīvas koka sirsniņas ar jūsu izvēlētu uzrakstu

Mūsu ģimenes likumi

Burvīgs dekors, ko uzdāvināt jaunajam pārim kopīgajai mīlas ligzdiņai vai ģimenei kāzu gadadienā!

Izmērs: 20 x 30 cm

Izmērs: 35 x 47,5 cm

Dzēriens īpašā koka kastē

Ja ir beigušās dāvanu idejas, uzdāviniet jaunajam pārim kādu īpašu vīnu- kādu gardu Latvijā ražotu vīnu, vai arī vīnu, kam ir tikpat gadu, cik laulībai. Un, lai tas viss izskatītos vēl oriģinālāk, protams, arī oriģināls iepakojums! 

Linu maisiņi ar atbilstošu tematiku

Skaisti, eleganti linu maisiņi ar dažādiem tekstiem, kas būs lielisks papildinājums un noformējums dāvanai, sevišķi, ja plānojat dāvināt naudu. Iespējams izgatavot maisiņus arī ar jaunā pāra vārdiem, iniciāļiem, kāzu datumu u.tml.

Jautri dāvanu komplektiņi

Kurš gan ir teicis, ka kāzu dāvanai jābūt nopietnai, ļoti, ļoti praktiskai visādi citādi ieturētai? Ja Jūs gribat, lai praktisko papildina kas jautrs, kas mazliet neķītrs (kāzām jau tas piederās), mazliet "uz zoba pavilkts", mēs to noteikti spēsim sakomplektēt: Īstas kamasūtras vietā joku un karikatūru pildīta grāmatiņa par pirmo kāzu nakti, romantikai - peldošās svecītes un amizanta izskata šķiltavas, garšas kārpiņām un laimes hormononam - Laimas šokolādīte ar zīmīgu uzrakstu vai vēstījumu udc., ko Jums pastāstīsim klātienē, lai kādu nesamulsināt... ;)

Un šī mazā sīkumiņu dāvaniņa var būt kā lielisks oriģināls iesaiņojums vai papildinājums naudiņas dāvanai vai kādai dāvanu kartei. 

Iniciāļu spilventiņi - personalizēts interjera dekors

Personalizēti mīkstie spilventiņi, kas būs oriģināla dāvana un personalizēts jaunā pāra kopīgā mitekļa interjera dekors. Spilvenu augstums - 30 cm. 

CENA: 6,00 EUR / gab

 

Kāzas/ kāzu gadadiena

Komplekts no baltā vīna līgavas veidolā un sarkanā vīna līgavaiņa veidolā būs lieliska oriģināla dāvana kāzās vai kāzu gadadienā. Izveidosim "kāzu karogu", kā arī atradīsim vietu naudiņas dāvanas ievietošanai, tādā veidā padarot šo komplektu gan par oriģinālu dāvanu, gan par oriģinālu iesaiņojumu naudai.