Dekoratīvi rāmīši

Skaists, dekoratīvs, personalizēts rāmītis būs ļoti jauka piemiņas dāvaniņa, ko dāvināt krustībās, raudzībās. Tā ne tikai būs vieta, kur ielikt mazā ķipara bildi, bet arī ļoti oriģināls un gaumīgs bērnistabas interjera elements. 

Personalizētas "glezniņas" 

Personalizētas glezniņas A4 formātā būs ļoti mīļa, jauka un skaista piemiņas dāvaniņa īpašajos svētkos! Glezniņas iespējams izgatavot dažādās krāsu variācijās- gan puisīšiem, gan meitenītēm. 

Glezniņu cena: 32,00 EUR

Glezniņu cena plato rami: 37,00 EUR

Dekoratīvi burtiņi

Burvīgi dekoratīvi auduma vai filca burtiņi gultiņas, ratu vai bērnistabas interjera noformējumam. Burtiņu augstums 15-20 cm + cilpiņa ~ 2 cm. Burtiņus iespējams papildināt ar aplikācijām, kā arī vēl personalizētāku apdruku- ar bērniņa dzimšanas datumu, laiku, svaru, augumu un citu jauku informāciju. 

Koka dekors

Koka dekors "BABY" būs ļoti jauks aksesuārs bērnistabas noformējumam, skaista dāvana krustībās un raudzībās, burvīgs bērnu ballītes noformējuma elements un, protams, moderns aksesuārs punča, zīdaiņa un ģimenes fotosesijām. 

Burtiņu augstums ir 15 cm, biezums 12 mm. Dekors ir paņemams rokās, uzkarams un stabili novietojams uz taisnas virsmas. 

Iespējams izgatavot arī jebkuru citu vārdiņu un nokrāsot to Jums vēlamā krāsā. 

Zīdaiņa pūriņš

"Zīdaiņa pūriņš" būs ļoti praktiska, noderīga, kā arī gaumīga dāvana mazulim raudzībās vai kristībās. Turklāt tās ārējais noformējums padara dāvaniņu arī lieliski gatavu dāvināšanai - nav jādomā par papildus noformējumu tai. 

Linu gultasveļa

Lins ir vērtība, kas ir novērtēta paaudžu paaudzēs. Novērtējot lina augsto vērtību, ir radīti brīnišķīgi linu gultasveļas komplekti bērniem, kas papildināti ar elegantu apdruku un sirsnīgu vēlējuma tekstu. Komplektu apdarē izmantotas linu mežģīnes un koka podziņas. Tā būs visbrīnišķīgā krustību dāvana, kādu Jūs varētu uzdāvināt mazajai pādītei ... 

Jauki un sirsnīgi spilventiņi

Materiāls: Lins

Izmērs: 30 x 30 cm

Tamborētas cepurītes un zābaciņi

Tamborēta cepurīte un čībiņas vai tamborēti zābaciņi būs gan piemērots aksesuārs krustību tērpam, gan arī jauka dāvana, kuru var ielikt personalizētā linu maisiņā ar apdruku.