Latgales svēpētā jeb melnā keramika- dāvana ar īpašu burvību

  • Melnās keramikas vāravnieki (sautējamie trauciņi) būs patīkams pārsteigums tiem, kam patīk gatavot un darīt to dažādos interesantos veidos. Šādā podiņā gatavots un pasniegts ēdiens gan izskatīsies neatkārtojami, gan garšos ļoti īpaši. 
  • Podiņi ar vāciņu var kalpot arī kā medus vai cukura trauciņi. Papildināsim šo trauciņu ar medu un medus karotīti un lieliska dāvana būs gatava. Izmantojiet to arī kā oficiālāka rakstura dāvanu, kā suvenīru no Latvijas- Latgales melnā keramika ir nenovērtējama dāvana gan tuviem un mīļiem cilvēkiem, gan, lai radītu labu iespaidu oficiālākos gadījumos. 
  • Melnās keramikas trauki- lieliska dāvana lauku mājās, viesu mājās, pirtī, kurā paredzēta arī vieta ciemiņu uzņemšanai. Melnās keramikas trauki skaisti papildinās arī piknika/ grillēšanas pasākumu. Ielejiet podiņā koši sarkanu auksto biešu zupu, uzlieciet uz podiņa otrādi apgrieztu vāciņu, kurā ielikti karsti kartupelīši vai grillēta gaļa un Jūsu viesi būs sajūsmā, bet Mārtiņš Rītiņš par to teiktu- nu kas var būt labāks par šo ;)
  • Melnās keramikas vāzes, svečturi, krūzītes- lepnuma cienīgs suvenīrs ārzemju partneriem; ja braucat ciemos uz ārzemēm un vēlaties prezentēt Latviju; skaista dāvana mammai, vecmāmiņai, lauku mājas saimniekiem u.c.