Latvietis- kāds tēvs, tāds dēls...

Patriotiskā stilā izpildīts aksesuāru komplekts, kas būs lielisks papildinājums Jūsu ģimenes stiprā dzimuma pārstāvju imidžam svētku reizē, īpaši valsts 100-gades pasākumos. 

Audums apdrukāts ar Rituma Ivanova grafiku "Latvietis". Idejas mērķis ir radīt mūsdienīga dizaina un funkcionalitātes lietas, tai pat laikā ļaujot valkātājam paust savu latviskumu.

No 1854. gada līdz 1858. gadam Krišjānis Valdemārs studēja Tērbatas universitātē valsts un tautsaimniecības zinātnes. Pie savām studenta istabas durvīm viņš ar lepnumu piestiprināja vizītkarti ar piebildi "latvietis". Krišjānis Valdemārs, pirmais no izglītotiem latviešiem, atklāti atzina savu tautību un ieteica no tās nekaunēties un neatkrist. Viņa vizītkarte ar vārdu "latvietis" tai laikā bija kaut kas nedzirdēts! 

Tagad ikvienam ir iespēja arī šādi paust savu nostāju un ar lepnumu teikt: "Es esmu latvietis!"

 

Par produktu: 

- Pieaugušo tauriņam ir metāla aizdare, ap kaklu liekama auduma lenta ar iespēju regulēt garumu līdz pat 60 cm. Tauriņa izmērs: 12 X 6 cm.

- Bērnu tauriņam ir metāla aizdare, ap kaklu liekama gumija ar iespēju regulēt garumu līdz pat 45 cm. Tauriņa izmērs: 10 X 5 cm.

- Tauriņi iepakoti  dāvanu kastītē. 

- Materiāls: kostīmu audums

 

Komplekta CENA: 26,00 EUR