Praktiskam tētim

Ja zini, ka Tavam tētim vislabākā dāvana būs kaut kas praktisks, tad tieši pēc tādas dāvanas arī jālūko... Bet mēs palīdzēsim praktisko padarīt par ļoti īpašu! :)

Tētim saldummīlim

Ja Tavam tētim garšo saldumi, apvieno gardo ar oriģinālo, dāvinot gaisīgus bezē cepumiņus, kur, parastie bezē cepumiņi ir papildināti ar oriģināliem, tematiskie apdrukātiem bezē cepumiņu eksemplāriem! 

Kastītes izmērs (25 x 15 x 4 cm), kastītē apmēram 65 g cepumu. (Kastītes izmērs un cepumu svars tajā var mainīties, atkarībā no pieejamā iepakojuma). 

 

CENA: 6,50 EUR

Elegantam tētim

Aksesuāri vairs nav tikai dāmu lauciņš. Mūsdienas diktē savus noteikumus un kolosālas lietas tiek radītas arī vīriem. Kas šoreiz? Burvīgi BUG bow tie Latvijas zīmola tauriņi un aproču pogas vislabākajiem tētiem arī pie mums!

CENA: no 49,00-74,00 EUR

Īpaši tēva dienā

Ja gribi savu vislabāko tēti iepriecināt tēva dienā vai kādos citos svētkos, uzdāvini tētim grāmatu "Lieliskais tētis" un tāfeļkrūzīti, uz kuras arī uzraksti, ka viņš tiešām ir visforšākais! :)

Krūzīte ar vārdiem, ko gribi pateikt tētim

Tētim celtniekam

Līmeņrāži ar absolut degvīna pudelīti. Pieejami līmeņrāži ar "Esi līmenī!" uzrakstu, ir iespēja pasūtīt līmeņrāžus ar personalizētu uzrakstu. 

Izmērs: 38 x 3 x 6,5 cm.

Līmeņrāžu CENA: 21,00 EUR

Personalizētu līmeņrāžu CENA: 25,00 EUR