Džentlmeņa komplekts

Vienkāršs un elegants Latvijā ražots Džentlmeņa komplekts , kas ražots no mūsu pašu koka. Komplektā ietilpst ozolkoka vizītkaršu etvija, aproču pogas un kaklasaites adata. Etvijā var ievietot 15 gab. standarta izmērs vizītkartes (5x9 cm). Etvijai ir ādas aizdare ar kniedi un neodīma magnēts. Etvijas izmērs- 55 x 102 x 14 mm. Apročpogām un kaklasaites adatai izmantota sudraba krāsas furnitūra. Visi priekšmeti apstrādāti ar lineļlu/bišu vasku, kas veido noturīgu, ūdens izturīgu kārtiņu. Apročpogu izmēri 20x20mm, kaklasaites adatas izmēri – 15x70mm.Komplekts ir iesaiņots brūnā kartona kastītē, kuras izmēri 152x105x43mm. Katra izstrādājuma koka tekstūra ir savādāka un var atšķirties no fotogrāfijās esošās.

Komplekta cena: 35,00 EUR. 

Personalizēta zibatmiņa

Personalizēta zibatmiņa personalizētā kārbiņā... Lietišķi, praktiski un oriģināli!

Siltumjutīga krūze "Uztankojies"!

Termokrūze, kuras "bākas līmenis" maina krāsu un piepildās, kad krūzē ir ieliets karsts dzēriens. 

CENA: 10,00 EUR. 

Oriģināli līmeņrāži

Līmeņrāži ar "Absolut" degvīna pudelīti. Pieejami līmeņrāži ar "Esi līmenī!" uzrakstu, ir iespēja pasūtīt līmeņrāžus ar personalizētu uzrakstu. 

Izmērs: 38 x 3 x 6,5 cm.

Līmeņrādis "Esi līmenī!": 21,00 EUR

Personalizētu līmeņrāžu CENA: 25,00 EUR

 

Kad bāka pilna- pedāli grīdā!!!

Balta siltumjutīga keramikas krūze. Ielejot karstu dzērienu, tā siltuma iedarbībā degvielas līmeņa rādītājs pakāpeniski piepildās un no melna kļūst sarkans, bet, dzērienam atdziestot, tas atkal paliek melns. Tilpums: 300 ml.

Iepakojuma izmērs: 12 x 10 x 8.7 cm

Svars: 0.33 kg

CENA: 8,00 EUR

Dzēriens ar gravējumu

Gravēšanas CENA: 10-20 EUR

Krūzes ar apdruku