Pasākumu vadītāji

Bērnu ballītē galvenie un tiešām paši galvenie pasākuma dalībnieki ir - BĒRNI. Var jau būt, ka bērni, beidzot kopā satiekoties, arī bez īpašas izklaides un programmas atrod sev nodarbošanos un labi pavada laiku. Taču, ja Jūs tomēr uzskatāt, ka bērnu ballītē visam tik tiešām ir jābūt pakārtotam bērnu priekam, tad piedāvājam Jums pasākumu vadītājus, kuri nodarbinās bērnus, spēlējot ar viņiem spēles, stafetes, organizējot konkursiņus, lokot balonu figūras, dziedot, dejojot, radoši darbojoties un darot citas labas lietas un varbūt arī mazliet palaidnības :) Arī tortes un dāvanu pasniegšana- to visu var uzņemties animators. 

Meiteņu ballītei- rozā klauns, pirātu ballītei- pirāts; ja bērnam patīk lācītis Vinnijs Pūks, tad jautri klāsies arī kopā ar Vinniju! Ziemas laikā var bērnus silti saģērbt un palaist ārā mazliet padarboties svaigā gaisā- neuztraucieties, bērni nenosals, jo tiem liks aktīvi darboties Sniegavīrs! 

ā aUz ballīti ciemos var atnākt uzreiz vesela animatoru komanda- divas dziedošās bites ar akordeonu bērniem vēsta par to, ka kaut kādi kaķi ir pazaudējuši jubilāra svētku torti. Lai kaķi ballītes dalībniekus atrastu, visiem ir skaļi jādzied un jāballējas, lai tiktu sadzirdēti. Un tad bites kopā ar bērniem dzied vingrojamās dziesmas un rotaļu viedā veic dažādas muzikālas izdarības. Tad caur dziesmām tiek zvanīts Klaunam, lai viņš, kā īsts ballīšu karalis, nāk talkā un māca visiem kādu deju un kaķi beidzot sadzirdētu, ka zeme rīb! Kopīgās rotaļās piedalās visi- gan bērni, gan pieaugušie. Visbeidzot kaķi atrodas un ienes telpā svētku torti! 

P.S. piedāvājam animatorus gan LATVIEŠU, gan KRIEVU valodās.