Saldumu galds bērnu ballītēm

Oriģināls saldumu galds nu gan ir tā lieta pasākumos, kas šobrīd ir īpaši modē. Līdz ar to vislabāk, ja tas ir patiešām atsevišķs galds, kurš tad arī izceļas ar īpašu saturu un noformējumu, kas ir viens no centrālajiem objektiem pasākuma noformējumā. Palīdzēsim Jums, izdomāsim oriģinālas idejas, kā interesanti un tematiski atbilstoši uztaisīt saldumu galdu, ieskaitot gan gastronomiskās lietas, gan noformējumu. 

ŠILTĪTES, UZLĪMES, RĀMĪŠI

Skaistas, tematiskas šiltītes, uzlīmes, rāmīši u.tml. sīkumiņi būs ļoti glīts dekoratīvs papildinājums saldumu galdam. Parasti keksiņi jeb mufini pārvērtīsies dikti kičīgā un smukā galda noformējuma elementā. Arī tāds sīkums, kā salmiņu personalizēšana, būs jauks papildinājums kopējam izskatam. Uzlīmes palīdzēs ciemiņiem labāk uztvert ideju, ko esat vēlējies ar to vai citu kārumu pateikt. Tematiskie rāmīši radīs papildu vizuālo efektu. Šādas saskaņotas, vienotā stilā ieturētas detaļas var izmantot arī kā galda kartes un etiķetes "Paldies" dāvaniņām, ko viesiem vēlaties uzdāvināt pasākuma beigās, lai pateiktos, ka viņi atrada laiku atnākt uz jūsu rīkoto pasākumu. 

Oriģinālas Muffin formiņas

Lai saldumu galds izskatītos vēl tematiskāks, piedāvajam oriģinālas muffin formiņas svētku galda noformējumam jebkurā Jums nepieciešamajā daudzumā.